بهترین فروشگاه بست کمربندی پلاستیکی

بست کمربندی پلاستیکی از جنس نایلون ۶/۶ (پلی آمید ۶۶)، دارای شیار هایی روی قسمت داخلی بدنه بست می باشد که مکانیزم قفل شدن بست به واسطه گیر کردن قفل دندانه دار بست کمربندی به این شیارها می باشد. ارتفاع، فاصله، و زاویه این شیارها به نحوی طراحی شده است که امکان بستن بست کمربندی تنها در یک جهت و به سهولت و با کمترین نیرو ممکن می باشد، و امکان باز کردن یا شل کردن بست پس از بستن آن میسر نیست. جهت مقاوت بیشتر، این بست ها دارای طراحی یک تکه قفل و بدنه می باشد. بدنه این بست ها صاف و صیقلی است تا هنگام استفاده از آن خراش به دست نصب کننده وارد نشود. با توجه به ارزان بودن و سهولت استفاده از بست کمربندی پلاستیکی، استفاده از این محصول راه حل بسیار اقتصادی جهت بستن دو یا چند شیء به یکدیگر می باشد، لذا در طیف بسیار وسیعی از صنایع و همچنین مصارف خانگی از این نوع بست کمربندی استفاده می شود.

جهت مقاوت بیشتر، این بست ها دارای طراحی یک تکه قفل و بدنه می باشد. بدنه این بست ها صاف و صیقلی است تا هنگام استفاده از آن خراش به دست نصب کننده وارد نشود. تا حالا به یکی از سوال های شما ” بست کمربندی چیست ؟” پاسخ دادیم. در ادامه با ما همراه باشید.

اتصال علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوها به میله های فلزی در محیط های باز

در محصولات برقی بست کمربندی معمولاً از نوع پلاستیکی ساخته می شوند و برای مهار و بسته بندی وسایل، معمولاً سیمها و کابلها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فروشگاه امیران عرضه کننده انواع قطعات صنعتی از جمله شیلنگ و اتصالات هیدرولیک و پنوماتیک است.

بست‌های پلاستیکی رهاشدنی از یک دکمه یا اهرم درست شده‌اند و می‌توانند ۲۰ کیلوگرم وزن را تحمل کنند.

فروش بست کمربندی استیل از بهترین برندها با بهترین قیمت

به عبارت دیگر، پس از عبور نوار از ضامن، بست قفل شده و اندازه حلقه آن افزایش پیدا نخواهد کرد. این بست ها مقاومت بسیار بالایی داشته و به همین دلیل کاربرد بسیار بالایی در محیط های صنعتی و حتی منازل دارند.

بست زیپی را به صورت میلی متر اندازه گیری می کنند. طول بست را از سر بست تا انتهای آن درنظر می گیرند و برای عرض آن طول پهلو تا پهلوی بست را اندازه گیری می کنند.

ال سی دی پرینتر سه بعدی رزینی ال سی دی لمسی پرینتر ال سی دی کاراکتری پرینتر

به این معنا که در محیط رو باز از ست پلاستیکی مقاوم در برابر نور آفتاب و در محیط بسته نیز از ست پلاستیکی با مقاومت کمتر کمک بگیرید.

بست پلاستیکی در برابر خوردگی دارای مقاومت this site فوق العاده بالا

بسته به نیاز خود و البته کاربرد این بست ها می‌توانید انواع این محصول را بر اساس اندازه و جنس انتخاب و خریداری نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بهترین فروشگاه بست کمربندی پلاستیکی”

Leave a Reply

Gravatar